Про заклад дошкільної освіти «Щасливий»


Заклад дошкільної освіти «Щасливий» – побудований у сучасному стилі, комфортний і затишний, комунальної форми власності Борщагівської сільської ради. Розташовоний в селі Петропавлівська- Борщагівка по вулиці Соборна 10-Ж.

Святковим концертом урочисто запросив у свою щасливу країну 1 вересня 2016 року. Дошкільний навчальний заклад розрахований на 70 дітей, але враховуючи демографічну ситуацію в селі Петропавлівська- Борщагівка, заклад відвідує 135 дітей.  У закладі функціонують 4 групи, 2 молодші групи (діти віком від 3-х до 4-х років), 1 середня група (діти від 4-х до 5-ти років) та 1 старша група (дітки віком від 5-ти до 7 років).

Завдячуючи сільському голові Олексію Івановичу Кодебському і створюються такі прекрасні заклади, дитячі країни, де батьки з великим задоволенням і вдячністю залишають своїх малеч і вони з великою радістю та бажанням спішать до свого дитячого колективу друзів. За рахунок сільської ради заклад забезпечений усім необхідним обладнанням, створена потужна матеріальна база:  музична зала оформлена сценою для дитячих виступів, закуплені декорації, стоїть сучасне фортепіано. Кабінети керівника, бухгалтера, методиста та медичної сестри оснащені комп’ютерною технікою, меблями, медичним, методичним матеріалом, усім необхідним для роботи.Кожна група в дошкільному закладі – це комфорт і затишок, неповторний куточок іграшок і природи, чарівний світ книги і навчальна база де кожний малюк може вибрати собі заняття до вподоби. А як приємно пройтись по території, оформленою дизайнерським проектом, розташування ігрових майданчиків та зелених декоративних  насаджень.

Тож створення психо-логічного комфорту для дітей, оптимальних умов для повноцінного розвитку їх особистостей, творчого мислення, фантазії, уяви, пізнавальних здібностей стало постійною турботою колективу.  Кожний вихователь проявляє свою майстерність, неповторний індивідуальний стиль роботи. Колектив дитячого садка працює над створенням такого навчального середовища, завдяки якому дитина вільно розвивалася б відповідно до своїх здібностей, вибору, бажань.  Тому і втілюємо в роботу спадщину видатних педагогів минулого та сьогодення. Пам’ятаючи, що кожна дитина повинна бути визнаною, в музичному залі на чолі з музичним керівником Безверхою Оксаною Володимиріною проходять музичні свята, заняття, музичні розваги, театралізовані вистави, які дають дітям вияву людських емоцій та почуттів, взаємодії виконавців і глядачів.Розвиток ініціативи, творчості, впровадження педагогічних інновацій працівниками – одна з основних завдань роботи дошкільного закладу.

У дошкільному закладу працює педагогічний колектив на чолі з завідувачем Кучерук Валентиною Степанівною, який має за спиною великий досвід роботи з дітьми.  Усі мають вищу педагогічну освіту,  але це не головне, головне відношення та любов до дітей яких виховують та навчають.Вихователі постійно виявляють турботу про кожну дитину, створюють почуття захищеності, спокою і довіри. Допомагають малюкам справитися з навантаженням. Одним із головних завдань до шкільного закладу є питання підготовки дитини до школи.Теплі дружні стосунки склалися між колективом дошкільного закладу та батьками. З пасивних спостерігачів мами і тата перетворились на активних учасників навчально-виховного процесу. Традиційними стали у садочку родинні свята та розваги,  Дні добрих справ, де батьки мають змогу брати активну участь у житті дітей, спілкуватися з педагогами та іншими батьками. Дитячий садок для наших дітей – це рідний дім – Щасливе дитинство. Тут їх люблять, плекають, навчають і виховують так, щоб діти любили свій садок, своє село Петропавлівська-Борщагівка, свою Україну.Приємно визнати те, що тільки Петропавілвсько-Борщагівська сільська рада на чолі з сільським головою Олексієм Івановичем Кодебським створила потужну базу по відкриттю дошкільних навчальних закладів ( відкрито 4 дошкільних заклади), що не скажеш про інші села Києво-Святошинського району.